Zateplování fasád


Cílem zateplování fasád je především snížení tepelných ztrát a nákladů na vytápění. Při správném návrhu zateplení lze dosáhnout i optimálního mikroklimatu v letním období, ochrany obvodových konstrukcí a tím prodloužení jejich životnosti. Vytváří se tak nové podmínky pro užívání staveb a zajištění tepelného komfortu v zimním i letním období. V neposlední řadě je také cílem zlepšení životního prostředí.

Provádíme zateplování fasád jak starších objektů, tak i novostaveb. Optimální variantou je aplikace větraných fasád, Novabrik. Jsou to odvětrané a difúzně otevřené fasádní systémy bez použití malt a lepidel, fungují na bázi aktivně ochranného pláště, který pomocí tzv. komínového efektu udržuje a ozdravuje stěny a interiér Vašeho domu. Nezanedbatelné je i plnohodnotné zateplení.

Nová zelená úsporám logo - SIGREEN

Sádrokartonové systémy


Podkrovní byty

Nabízíme Vám z dosud nevyužívané půdy vytvořit velmi útulný obytný prostor díky sádrokartonu, střešním oknům, kvalitním izolačním materiálům apod.

Pomineme-li, že se v nich rozhodně nedrží vlhkost a jsou jednoznačně nejslunečnější z celého bytu či domu, umožňují díky sešikmeným střechám nebo dokonce trámům krovu (u starých domů) skutečně atypická, zajímavá řešení místností, jakých v „běžných“ místnostech s kolmými stěnami docílit nemůžete.

Podkrovní místnosti mají nepopiratelný půvab.

Rozdělení interiéru příčkou ze sádrokartonu

Montáže příček ze sádrokartonu doporučujeme tam, kde jste se rozhodli dělit místnost Vašeho bytu a není z jakéhokoliv důvodu možné příčku vyzdít z cihel či pórobetonu.

Zámková dlažba


Pokládka zámkové dlažby je naší firmou zajišťována včetně veškerých přípravných a dokončovacích prací.

Zámkovou dlažbu a zatravňovací dlažbu je možné pokládat na různé druhy ploch. Zejména chodníky, dvory, vjezdy do garáže, dopravní komunikace, výrobní prostory, sklady a mnoho dalších ploch.

Na povrchy komunikací při jejich výstavbě používáme betonové dlažby a dlaždice. Při výběru zámkové dlažby máte k dispozici mnoho barevných a geometrických kombinací.

Zámková dlažba je odolná vůči mrazu, neklouže a snese velké zatížení. Zámkovou dlažbu je možné začít využívat ihned po pokládce. V případě potřeby je možné zámkovou dlažbu rozebrat a znovu položit; např. při úpravách inženýrských sítí.